Podlaski Związek Piłki Nożnej
...  
Więcej info: reklama@ podlaskizpn.org
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.34.54' (using password: YES) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 11

Warning: mysql_select_db(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.34.54' (using password: NO) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 12

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 12

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.34.54' (using password: NO) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 14

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 14

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 15
Niestety, w tej chwili nie ma żadnej sondy.

Dodał:  eyeless,   4.06.2008,   0:11:46,    Odsłon: 19048

Liga Typera - XIII Kolejka - Zapowiedź
W 13, przedostatniej już serii Ligi Typera do najciekawszych spotkań będą należały pojedynki Olimpii z Piastem, Puszczy z Koroną oraz wyjazd Sudovii na mecz z Kleosinem. Zapraszamy do zapoznania się z zestawem informacji dotyczącym par kolejnej kolejki Ligi Typera. Przypominamy, że obecna kolejka będzie możliwa do typowania do północy z piątku na sobotę.





Iskra Narew(13)=1=(01)Supraślanka Supraśl
Dom Wyjazd
5-0-9 - 11-2-1
16-24 - 39-9
SezonIskra Supraślanka
2007 Jesień 1 - 1(D)
2007 Wiosna 1 - 1(D)
2006 Jesień 0(D) - 4
TerminRywale Rywale Termin
01.06Sparta (W) 1:3 Pomorzanka (D) 6:0 01.06
28.05Pomorzanka (D) 2:0 Tur (W) 1:1 28.05
25.05Promień (W) 0:1 Hetman T. (D) 7:1 25.05
22.05Tur (D) 2:3 Olimpia (W) 5:2 22.05
17.05Mielnik (W) 1:1 Pogoń (D) 4:2 17.05
 
 
Pomorzanka Sejny(09)=2=(03)Cresovia Siemiatycze
Dom Wyjazd
8-1-5 - 4-9-1
26-19 - 20-16
SezonPomorzanka Cresovia
2007 Jesień 2 - 3(D)
2007 Wiosna 1 - 0(D)
2006 Jesień 0(D) - 4
2006 Wiosna 1 - 2(D)
2005 Jesień 0(D) - 1
2005 Wiosna 1 - 0(D)
2004 Jesień 8(D) - 1
TerminRywale Rywale Termin
01.06Supraślanka (W) 0:6 Tur (D) 3:1 01.06
28.05Iskra (W) 0:2 Hetman T. (W) 0:0 29.05
25.05Tur (D) 1:0 Olimpia (D) 0:4 25.05
22.05Hetman T. (W) 1:5 Pogoń (W) 3:3 22.05
17.05Olimpia (D) 3:1 Hetman B. (D) 1:1 18.05
 
 
Tur Bielsk Podlaski(11)=3=(10)KS Michałowo
Dom Wyjazd
5-6-3 - 2-3-9
12-13 - 13-31
SezonTur Michałowo
2007 Jesień 3 - 3(D)
2007 Wiosna 0 - 2(D)
2006 Jesień 4(D) - 2
TerminRywale Rywale Termin
01.06Cresovia (W) 1:3 Hetman T. (D) 1:0 01.06
28.05Supraślanka (D) 1:1 Olimpia (W) 1:2 28.05
25.05Pomorzanka (W) 0:1 Pogoń (D) 1:0 25.05
22.05Iskra (W) 3:2 Hetman B. (W) 0:2 22.05
18.05Hetman T. (D) 1:0 Wissa (D) 2:0 17.05
 
 
Olimpia Zambrów(04)=4=(06)Piast Białystok
Dom Wyjazd
8-4-2 - 5-2-7
29-15 - 14-20
SezonOlimpia Piast
2007 Jesień 1 - 2(D)
2007 Wiosna 1(D) - 2
2006 Jesień 2 - 2(D)
2006 Wiosna 2 - 2(D)
2005 Jesień 3(D) - 3
2005 Wiosna 1 - 2(D)
2004 Jesień 4(D) - 1
TerminRywale Rywale Termin
01.06Sokół (W) 0:4 Pogoń (D) 2:2 01.06
28.05Michałowo (D) 2:1 Hetman B. (W) 0:2 28.05
25.05Cresovia (W) 4:0 Wissa (D) 0:0 25.05
22.05Supraślanka (D) 2:5 Sparta (W) 1:2 22.05
17.05Pomorzanka (W) 1:3 Promień (D) 3:0 18.05
 
 
Pogoń Łapy(05)=5=(08)MKS Mielnik
Dom Wyjazd
8-4-2 - 2-6-6
19-17 - 9-17
SezonPogoń Mielnik
2007 Jesień 1 - 2(D)
2006 Wiosna 2(D) - 2
2005 Jesień 2 - 0(D)
2005 Wiosna 0(D) - 1
2004 Jesień 2 - 1(D)
2004 Wiosna 4(D) - 4
2003 Jesień 1 - 4(D)
TerminRywale Rywale Termin
01.06Piast (W) 2:2 Hetman B. (D) 2:1 01.06
28.05Sokół (D) 0:6 Wissa (W) 0:0 28.05
25.05Michałowo (W) 0:1 Sparta (D) 1:0 25.05
22.05Cresovia (D) 3:3 Promień (W) 2:2 21.05
17.05Supraślanka (W) 2:4 Iskra (D) 1:1 17.05
 
 
Hetman Białystok(14)=6=(12)Promień Mońki
Dom Wyjazd
4-3-7 - 3-2-9
18-25 - 17-28
SezonHetman B. Promień
2007 Jesień 1 - 5(D)
TerminRywale Rywale Termin
01.06Mielnik (W) 1:2 Wissa (D) 1:1 01.06
28.05Piast (D) 2:0 Sparta (W) 1:1 28.05
25.05Sokół (W) 0:0 Iskra (D) 1:0 25.05
22.05Michałowo (D) 2:0 Mielnik (D) 2:2 21.05
18.05Cresovia (W) 1:1 Piast (W) 0:3 18.05
 
 
Wissa Szczuczyn(15)=7=(07)Sparta Augustów
Dom Wyjazd
5-3-6 - 5-3-6
21-21 - 20-18
SezonWissa Sparta
2007 Jesień 1 - 3(D)
2007 Wiosna 1(D) - 0
2006 Jesień 1 - 1(D)
2006 Wiosna 3(D) - 1
2005 Jesień 2 - 6(D)
TerminRywale Rywale Termin
01.06Promień (W) 1:1 Iskra (D) 3:1 01.06
28.05Mielnik (D) 0:0 Promień (D) 1:1 28.05
25.05Piast (W) 0:0 Mielnik (W) 0:1 25.05
22.05Sokół (D) 1:4 Piast (D) 2:1 22.05
17.05Michałowo (W) 0:2 Sokół (W) 1:5 18.05
 
 
Polonia Raczki(14)=8=(03)Dąb Dąbrowa Białostocka
Dom Wyjazd
6-2-6 - 7-4-3
22-18 - 27-17
SezonPolonia Dąb
2007 Jesień 2 - 3(D)
2007 Wiosna 0 - 2(D)
2006 Jesień 0(D) - 0
2006 Wiosna 1 - 4(D)
2005 Jesień 2(D) - 3
2005 Wiosna 0 - 5(D)
2004 Jesień 2(D) - 2
2004 Wiosna 1(D) - 0
2003 Jesień 3 - 2(D)
TerminRywale Rywale Termin
31.05Śniadowo (D) 3:0 Korona (D) 1:0 01.06
25.05Wasilków (W) 2:3 Śniadowo (W) 3:3 25.05
22.05Kolejarz (D) 2:2 Znicz (D) 2:0 22.05
17.05Narewka (W) nie odbył się Wasilków (W) 2:0 17.05
11.05Skra (D) 2:4 Pogoń II (D) 7:0 11.05
 
 
KS Śniadowo(15)=9=(09)Włókniarz Białystok
Dom Wyjazd
2-3-9 - 5-2-7
17-34 - 26-30
SezonŚniadowo Włókniarz
2007 Jesień 2 - 3(D)
TerminRywale Rywale Termin
31.05Polonia (W) 0:3 Wasilków (D) 1:2 01.06
25.05Dąb (D) 3:3 Kolejarz (W) 2:2 25.05
22.05Wasilków (D) 1:1 Narewka (D) 2:0 22.05
18.05Kolejarz (W) 1:5 Skra (W) 2:5 18.05
11.05Narewka (D) 1:4 Magnat (D) 2:0 11.05
 
 
KS Wasilków(08)=10=(11)Rudnia Zabłudów
Dom Wyjazd
7-1-6 - 4-4-6
31-22 - 15-19
SezonWasilków Rudnia
2007 Jesień 1 - 2(D)
2007 Wiosna 4(D) - 1
2006 Jesień 1 - 1(D)
2006 Wiosna 3 - 1(D)
2005 Jesień 1(D) - 1
TerminRywale Rywale Termin
01.06Włókniarz (W) 2:1 Kolejarz (D) 1:3 01.06
25.05Polonia (D) 3:2 Narewka (W) 2:0 25.05
22.05Śniadowo (W) 1:1 Skra (D) 0:0 22.05
17.05Dąb (D) 0:2 Magnat (W) 1:4 18.05
11.05Kolejarz (D) 2:3 Puszcza (D) 3:1 11.05
 
 
LZS Narewka(12)=11=(02)Gryf Gródek
Dom Wyjazd
4-2-7 - 6-3-5
20-22 - 19-18
SezonNarewka Gryf
2007 Jesień 0 - 5(D)
TerminRywale Rywale Termin
31.05Narew/Łyski (W) 1:1 Skra (D) 3:5 01.06
25.05Rudnia (D) 0:2 Magnat (W) 5:1 25.05
22.05Włókniarz (W) 0:2 Puszcza (D) 3:3 22.05
17.05Polonia (D) nie odbył się Korona (W) 1:2 18.05
11.05Śniadowo (W) 4:1 Znicz (D) 3:1 11.05
 
 
Magnat Juchnowiec(10)=12=(01)Znicz Suraż
Dom Wyjazd
7-1-6 - 7-2-5
32-32 - 28-17
SezonMagnat Znicz
2007 Jesień 0 - 1(D)
TerminRywale Rywale Termin
01.06Pogoń II (W) 8:1 Puszcza (D) 3:1 01.06
25.05Gryf (D) 1:5 Korona (W) 4:0 25.05
22.05Narew/Łyski (W) 0:0 Dąb (W) 0:2 22.05
18.05Rudnia (D) 4:1 Pogoń II (D) 5:1 18.05
11.05Włókniarz (W) 0:2 Gryf (W) 1:3 11.05
 
 
Puszcza Hajnówka(07)=13=(05)Korona Dobrzyniewo
Dom Wyjazd
7-3-3 - 8-2-4
32-18 - 21-11
SezonPuszcza Korona
2007 Jesień 1 - 3(D)
2007 Wiosna 2(D) - 2
2006 Jesień 0 - 0(D)
TerminRywale Rywale Termin
01.06Znicz (W) 1:3 Dąb (W) 0:1 01.06
25.05Pogoń II (D) nie odbył się Znicz (D) 0:4 25.05
22.05Gryf (W) 3:3 Pogoń II (W) 2:1 22.05
18.05Narew/Łyski (D) 4:1 Gryf (D) 2:1 18.05
11.05Rudnia (W) 1:3 Narew/Łyski (W) 2:0 10.05
 
 
Sparta 1951 Szepietowo(04)=14=(05)Rospuda Filipów
Dom Wyjazd
9-4-1 - 7-3-4
37-13 - 25-16
SezonSparta Rospuda
2007 Jesień 1 - 1(D)
TerminRywale Rywale Termin
31.05Pogranicze (W) 0:1 Kleosin (D) 0:0 01.06
25.05Perspektywa (D) 3:3 Forty (W) 2:2 25.05
22.05Orkan (W) 2:1 Podlasiak (D) 2:1 22.05
18.05Gieret (D) 3:1 Krypnianka (W) 0:1 17.05
11.05Kleosin (D) 3:1 Metal-Fach (D) 0:1 11.05
 
 
GKS Kleosin(10)=15=(03)Sudovia Szudziałowo
Dom Wyjazd
6-2-5 - 8-2-4
34-25 - 17-22
SezonKleosin Sudovia
2007 Jesień 1 - 3(D)
TerminRywale Rywale Termin
01.06Rospuda (W) 0:0 Forty (D) 2:0 01.06
25.05Pogranicze (D) 5:1 Podlasiak (W) 1:3 25.05
22.05Perspektywa (W) 2:4 Krypnianka (D) 1:3 22.05
17.05Orkan (D) nie odbył się Metal-Fach (W) 2:1 18.05
11.05Sparta (W) 1:3 Tur II (D) 5:1 11.05
 
 
Podlasiak Knyszyn(12)=16=(08)Orlęta Czyżew
Dom Wyjazd
5-2-7 - 6-0-8
30-29 - 22-27
SezonPodlasiak Orlęta
2007 Jesień 3 - 2(D)
TerminRywale Rywale Termin
01.06Skra (W) 3:1 Krypnianka (D) 1:3 31.05
25.05Sudovia (D) 3:1 Metal-Fach (W) 0:1 25.05
22.05Rospuda (W) 1:2 Tur II (D) 8:1 22.05
18.05Pogranicze (D) 6:0 Sokoły (W) 0:1 18.05
11.05Perspektywa (W) 0:2 Gieret (W) 4:2 11.05
 
 
Krypnianka Krypno(06)=17=(07)KS Sokoły
Dom Wyjazd
7-3-4 - 5-4-5
38-13 - 22-20
SezonKrypnianka Sokoły
2007 Jesień 0 - 2(D)
TerminRywale Rywale Termin
31.05Orlęta (W) 3:1 Metal-Fach (D) 2:1 01.06
25.05Skra (D) 1:2 Tur II (W) 1:2 25.05
22.05Sudovia (W) 3:1 Gieret (W) 6:1 22.05
17.05Rospuda (D) 1:0 Orlęta (D) 1:0 18.05
10.05Pogranicze (W) 1:0 Skra (W) 2:1 11.05
 
 



powrót


Komentarze :

powrót



Odsłony: 10602808
Dzisiaj wizyt: 1952
Wczoraj wizyt: 1386
Online: 16

Listopad, 2018
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


Więcej : reklama@ podlaskizpn.org




Więcej: reklama@ podlaskizpn.org


Created by kielek9 & daro Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wiadomości     |     Liga Typera     |     Forum     |     Księga Gości