Podlaski Związek Piłki Nożnej
...  
Więcej info: reklama@ podlaskizpn.org
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.28.51' (using password: YES) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 11

Warning: mysql_select_db(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.28.51' (using password: NO) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 12

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 12

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.28.51' (using password: NO) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 14

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 14

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 15
Niestety, w tej chwili nie ma żadnej sondy.


III Liga Futsalu


III i IV liga futsalu - czas zgłoszeń
Komisja Futsalu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że do dnia 15 sierpnia czeka na potwierdzenie zgłoszeń do rozgrywek III ligi grupy V oraz zgłoszenia do regionalnych rozgrywek IV ligi futsalu. W rozgrywkach III ligi mogą brać ekipy, które występowały w tych rozgrywkach w ubiegłym sezonie (za wyjątkiem drużyny Squadaki 2007 Białystok). Komisja Futsalu przewiduje też możliwość przyznania jednej "dzikiej karty" dla ekipy, która nie występowała w ubiegłym sezonie w III lidze a nie wywalczyła awansu z ligi IV w sezonie 2007/2008. Komisja Futsalu zaprasza też drużyny z terenu Białegostoku i najbliższych okolic do rozgrywek IV ligi futsalu oraz organizatorów piłkarskich lig halowych z innych miejscowości do organizowania regionalnych grup IV ligi.

Dodał: PS,   20.07.2008,   20:29:11
Nowe konto związku
Podlaski Związek Piłki Nożnej informuje, że od dnia 20 kwietnia będzie posługiwał się nowym kontem bankowym. Wszelkie należności na rzecz związku (w tym m. in. opłaty za kartki, należności z tytułu udziału w rozgrywkach, opłaty licencje i inne wpłaty) należy dokonywać na NOWE KONTO.
Dodał: PS,   18.04.2008,   16:10:29
Futsalowy kadrowicz
Mariusz Wiszowaty znalazł się w czternastce zawodników powołanych do reprezentacji Polski do lat 21. Selekcjoner kadry U-21 Andrzej Bianga dokonał wyboru kadry, która w dniach 8-11 kwietnia w Krośnie powalczy o awans do tegorocznych Mistrzostw Europy w Rosji. Biało-czerwoni w Krośnie Polacy walczyć będą z Litwą, Rumunią oraz Ukrainą.
Wiszowaty w marcu był na zgrupowaniu w Krośnie, na którym - oprócz niego - pod okiem trenera Biangi o prawo gry z orzełkiem na piersi walczyło ponad 20 zawodników. Zawodnik białostockiego Telmexu (w jego barwach gra w III lidze futsalu, na boisku reprezentuje czwartoligowy Hetman Tykocin) zyskał uznanie w oczach szkoleniowca i został drugim rezerwowym dla dwunastoosobowej kadry na eliminacyjny turniej U-21.
Dodał: PS,   20.03.2008,   02:52:58
Zakończenie sezonu III i IV ligi futsalu
W czwartek w białostockim Pubie Kontakt odbyła się ceremonia zakończenia rozgrywek III i IV ligi futsalu na Podlasiu. Władze podlaskiego futsalu uhonorowały najlepsze ekipy i zawodników, a wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki. Najlepsi strzelcy w obu ligach otrzymali ponadto bony na zakup sprzętu sportowego, zaś mistrzowski MOKS SZiB Słoneczny Stok poza okazałym pucharem za awans także pamiątkowe koszulki dla wszystkich członków ekipy.
Dodał: PS,   15.03.2008,   04:12:20
KAJASPORT III liga - końcowe klasyfikacje
Komisja Futsalu Podlaskiego ZPN zatwierdziła decyzję komisarza III ligi o zweryfikowaniu walkowerem pięciu spotkań (wykaz podany poniżej). Komisja zatwierdziła też końcową tabelę rozgrywek KAJASPORT III ligi oraz końcową klasyfikację strzelecką. Podsumowanie rozgrywek (omówienie postawy ekip, wywiady z przedstawicielami ekip oraz pełna ewidencja spotkań) pojawi się w okresie Wielkanocy. Jednocześnie Komisja Futsalu przypomina, że ceremonia wręczenia nagród i zakończenia rozgrywek KAJASPORT III ligi odbędzie się w czwartek (13 marca) w pubie KONTAKT przy ul. Legionowej (vis a vis Kina Polana) o godz. 18. Gorąco zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn.
Dodał: PS,   13.03.2008,   01:42:00
Elhurt - MOKS - po meczu (podsumowanie, dwugłos trenerów
Piątkowy mecz na szczycie KAJASPORT III ligi przyniósł spodziewane emocje. Było to dobre widowisko, w którym liderujący MOKS SZiB Słoneczny Stok potwierdził, że awans i pierwsza lokata w rozgrywkach sezonu 2007/2008 słusznie się mu należą. "Słoneczni" wygrali 2:0 i mogą się już szykować do drugoligowych batalii w przyszłym sezonie.


Dodał: PS,   9.03.2008,   00:33:21
Derby Białegostoku dla MOKS-u. Słoneczni w II lidze!
Już dzisiaj o godz. 19.30 rozegrany zostanie futsalowy mecz sezonu KAJASPORT III ligi. W derby Białegostoku w decydującym spotkaniu o mistrzostwie rozgrywek i awansie do II ligi spotkają się Elhurt Elmet Budcompex Białystok i MOKS SZiB PWG Słoneczny Stok. W pierwszym spotkaniu między tymi ekipami wygrali "Słoneczni" 4:0, którzy obecnie liderują w tabeli z sześcioma punktami przewagi. Ściga ich Elhurt, który ciągle jeszcze ma szansę na mistrzowski tytuł. Warunek jest jeden - musi pokonać MOKS różnicą conajmniej 4 bramek i wygrać ostatni swój mecz w sezonie - w niedzielę z Unipaszem w Siemiatyczach. Tylko taki scenariusz zapewnia mu promocję do II ligi. Remis w dzisiejszym spotkaniu, wygrana mniejszą ilością goli niż 4 i jakakolwiek strata puntkowa w Siemiatyczach pozbawia Elhurt szans na mistrzostwo.

UWAGA! Prowadzimy relację live z tego spotkania

.
Dodał: PS,   7.03.2008,   17:30:23
MOKS poległ w Mońkach.
Nie brakowało emocji w niedzielnych i poniedziałkowych meczach KAJASPORT III ligi futsalu. W niedzielę, w trzech spotkaniach ligowych mocno swoją sytuację w tabeli skomplikował białostocki Dragon. Najpierw Adam Michałowski i spółka przegrali 3:5 z Promieniem Mońki, a potem w dramatycznym boju zremisowali z Unipaszem. Wcześniej Telmex Białystok doznał druzgocącej porażki z siemiatyckim teamem aż 5:14!
Dodał: PS,   3.03.2008,   22:55:21
Elhurt przegrywa (update)
Nabiera rumieńców rywalizacja w podlaskiej KAJASPORT III lidze futsalu. W Suwałkach porażki 3:4 doznał przetrzebiony Elhurt Elmet Budcomopex Białystok, a w Białymstoku nieoczekiwanie MSM Promień Mońki tylko zremisował z Telmexem Białystok. Jutro ciąg dalszy emocji, a już w poniedziałek poważny sprawdzian czeka liderów z MOKS SZiB Słoneczny Stok. Ich wygrana w Mońkach zapewni im awans do II ligi i mistrzostwo. Porażka sprawi, że o ostatecznym sukcesie rozstrzygnie bezpośredni piątkowy mecz z Elhurtem Elmetem Budcomepexem
Dodał: PS,   1.03.2008,   23:30:45
Hit w Suwałkach, Mońki walczą o podium (update)
Bardzo ciekawie zapowiada się końcówka rozgrywek w KAJASPORT III lidze futsalu. Na miejsce na podium nadal ma szansę aż pięć zespołów, a trzy z nich swoje mecze rozegra już jutro. Najciekawiej najprawdopodobniej będzie w Suwałkach, gdzie zmierzą się ze sobą Stollar i Elhurt Elmet Białystok. Emocji nie zabraknie na pewno też w Białymstoku - nieobliczalny Telmex zagra z Promieniem Mońki.
Dodał: jczarniecki,   29.02.2008,   22:02:39
MOKS - i po kryzysie?
Czy lider KAJASPORT III ligi przezwyciężył już kryzys jaki dopadł go na finiszu rozgrywek? MOKS SZiB Słoneczny Stok przełamał serię słabych występów i przestał tracić punkty. W poniedziałek pewnie pokonał Grabówkę 5:0 i utrzymuje przewagę nad najgroźniejszymi rywalami: Stollarem i Elhurtem Elmetem Budcompexem.


Dodał: PS,   25.02.2008,   23:03:02
MOKS mistrzem, zwycięstwo Gazety.
Do zakończenia zmagań w IV lidze futsalu pozostało już tylko siedem spotkań zaplanowanych na przyszły weekend. Po sobotnich meczach wiadomo już było, że mistrzem został MOKS SZiB II Białystok. Nie oznacza to jednak, że w niedzielnych meczach zabrakło emocji. Wręcz przeciwnie - pierwsze punkty zdobyli gracze Gazety Współczesnej, Kaja Sport zagrała "szalone spotkanie" z Zespołem Szkół Mechanicznych, a zmagania zakończyły się meczem "na szczycie" pomiędzy MOKS-em, a Key Company Białystok.
Dodał: jczarniecki,   24.02.2008,   20:02:43
Porażka Rudni na koniec rozgrywek
Porażką zakończył się pożegnalny występ Rudni Zabłudów w KAJASPORT III liga. Ekipa z Zabłudowa przegrała w nim nieoczekiwanie z Telmexem 3:6. Piłkarzom Rudni zaliczony zostanie jeszcze walkower 5:0 vo. ze Squadakami. Na razie zespół z Zabłudowa zajmuje miejsce "na pudle", ale jego za plecami walczą jeszcze Stollar Suwałki i MSM Promień Mońki, które też celują w miejsce w czołowej trójce a nawet liczą się w walce o barażach lub awans do II ligi.
Dodał: PS,   24.01.2008,   00:45:00
Remis w dramatycznych okolicznościach
Ogromne nerwy i emocje przyniosło jedyne piątkowe spotkanie KAJASPORT III ligi futsalu. W Supraślu opromieniona remisem z MOKS Słoneczny Stok oraz Stollarem KS Grabówka podejmowała przedostatni w tabeli Unipasz Siemiatycze. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przegrywali już 2:5 i 3:6 aby 25 sekund przed końcem meczu wyjść na prowadzenie 9:8 po przedłużonym rzucie karnym i... stracić je 10 sekund przed upływem czasu gry także po karnym egzekwowanym z 10 metrów. Skończyło się remisem, który nie krzywdził żadnej z drużyn.
Dodał: PS,   23.02.2008,   02:10:26
KAJASPORT III liga na finiszu
Komisja Futsalu zatwierdziła ostateczny terminarz ostatnich spotkań KAJASPORT III ligi futsalu. Mają się one zakończyć w nieprzekraczalnym terminie - 7 marca (piątek). Gospodarze dwóch meczy: Unipasz - Elhurt oraz Unipasz - Stollar mają obowiązek powiadomić swoich rywali o terminie i miejscu rozgrywania meczy conajmniej 10 dni przed ich rozegraniem. Komisja przypomina, że zgodnie z regulaminem rozgrywek PZPN mecze można rozgrywać w dniach poniedziałek - piątek tylko za zgodą rywala. Oficjalny termin kolejki ligowej rozpoczyna się w piątek od godz. 19 i obejmuje sobotę (godz. 11 - 19 i niedzielę w godz. 11 - 20). Rozgrywanie spotkań poza tymi terminami wymaga uzyskania zgody rywali.
Dodał: PS,   22.02.2008,   03:14:02
Archiwum wiadomości dalej

Odsłony: 19065049
Dzisiaj wizyt: 12
Wczoraj wizyt: 19
Online: 5

Styczeń, 2021
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Więcej : reklama@ podlaskizpn.org
Więcej: reklama@ podlaskizpn.org


Created by kielek9 & daro Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wiadomości     |     Liga Typera     |     Forum     |     Księga Gości