Podlaski Związek Piłki Nożnej
...  
Więcej info: reklama@ podlaskizpn.org
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.28.51' (using password: YES) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 11

Warning: mysql_select_db(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.28.51' (using password: NO) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 12

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 12

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'podlaskizpn'@'10.254.28.51' (using password: NO) in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 14

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 14

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/podlaskizpn/ftp/archiwum_2007_2008/sonda.php on line 15
Niestety, w tej chwili nie ma żadnej sondy.


KOS


Okręgówka - rozkład na inaugurację
W niedzielę inauguruje ligowe rozgrywki podlaska okręgówka. Pierwsza kolejka stać będzie pod znakiem gier derbowych. W Juchnowcu odbędą się derby gminy: beniaminek - GKS Kleosin - "podejmie" Magnata Juchnowiec. Dziwne to będzie goszczenie, bo boisko, na którym gra zespół Tomasza Woronina to klubowa płyta... Magnata. Oprócz tego gminna rywalizacja ma też ogromne znaczenie prestiżowe. Nic więc dziwnego, że w Juchnowcu mecz wzbudza wielkie emocje.
W Filipowie rozgrywane będą okręgowe derby północy: w Kowalach Oleckich Rospuda Filipów (gra gościnnie w związku z remontem własnego stadionu) podejmować będzie rywala zza miedzy - Polonię Raczki.

Dodał: PS,   8.08.2008,   13:08:04
Kolejna kolejka Ekstraklasy przełożona!
Zaplanowana na najbliższą sobotę i niedzielę druga kolejka piłkarskiej ekstraklasy nie odbędzie się. Mamy nadzieję, że rozgrywki rozpoczniemy w przyszłym tygodniu (9-10 sierpnia) - poinformował prezes Ekstraklasy S.A. Andrzej Rusko.
Dodał: Gość,   29.07.2008,   23:20:00
Inauguracja Ekstraklasy
Już w najbliższy piątek rusza kolejny sezon Ekstraklasy. Już w sobotę o godzinie
18:00 na stadionie przy ul.Słonecznej białostocka publiczność będzie mogła obejrzeć zmagania Jagiellonii dzięki odwołaniu decyzji o zamknięciu stadionu. Związkowy Trybunał Piłkarski po rozpatrzeniu odwołania Jagiellonii Białystok postanowił uchylić karę. ZTP nałożył za to na białostocki klub karę pieniężną w wysokości 15 tys. złotych oraz karę rozegrania jednego meczu bez udziału publiczności w zawieszeniu do końca sezonu 2008/09.
Dodał: Gość,   22.07.2008,   23:37:05
Rozgrywki trampkarzy i żaków roztrzygnięte !
Dzisiaj (21 czerwca 2008) rozegrano finałowe turnieje o mistrzostwo województwa podlaskiego w kategorii trampkarzy starszych, młodszych oraz żaków. Trampkarze toczyli boje na boiskach białostockiego Miejskiego Oœrodka Szkolenia Piłkarskiego, natomiast najmłodsi adepci futbolu na obiekcie w Dšbrowie Białostockiej.
Dodał: Gość,   22.06.2008,   3:35:39
Okręgowe korekty
Poniżej podajemy zaktualizowaną tabele okręgowej klasy seniorów uwzględniającą dwa walkowery zweryfikowane jako walkowery. Jednocześnie w tabeli uwzględniono błąd podany w niedzielnej informacji o wynikach okręgówki, w których informowaliśmy o przegranej Pogoni II z LZS Narewka. W rzeczywistości ekipa to ekipa z Narewki przegrała 0:4 z zespołem rezerw łapskiego czwartoligowca. W najbliższych dniach na stronie związkowej zamieszczone zostanie podsumowanie podlaskiej okręgówki wraz z kompletem wyników oraz informacją o tym, która z ekip awansowała do ligi wyższej.
Poniżej komplet poprawnych wyników ostatniej kolejki wraz z poprawioną tabelą końcową.
Dodał: PS,   17.06.2008,   21:21:08
Gryf mistrzem! Włókniarz pobity, remisy Narwi i Znicza
Gryf Gródek został mistrzem podlaskiej okręgówki. Ekipa Dariusza Ostaszewskiego pokonała pewnie i zasłużenie Kolejarz Czeremcha 3:0 i obroniła 1. lokatę nie oglądając się na poczynania rywali. Zadecydował o tym lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Dębem Dąbrowa Białostocka, który miał tyle samo oczek co rywale. Zespół z Dąbrowy na swoim boisku w zaciętym meczu pokonał 1:0 hajnowską Puszczę. Najniższe miejsce na podium zajął Znicz Suraż. Zespół dowodzony przez Mariusza Gałczyka i Tomasza Giedrojcia zremisował ze Skrą Wizna choć przegrywał do przerwy już 0:2. Spotkanie było ciekawe i emocjonujące a remis - mimo licznych okazji z obu stron - raczej zasłużony.
W Dobrzyniewie punkty straciła Korona, która zremisowała z nieobliczalnym Magnatem. W Choroszczy Narew z wyniku 0:2 doprowadziła do remisu 2:2. Goście strzelili nawet trzeciego gola ale Sebastian Rybnik mając przed sobą pustą bramkę postanowił "zaszpanować". Położył się zatem i głową wepchnął piłkę do bramki a sędzia Tomasz Okurowski zgodnie z przepisami gola nie uznał i ukarał strzelca żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
Szanse na poprawienie lokaty pogrzebał białostocki Włókniarz, który wysoko uległ Polonii 1:4.
Dodał: PS,   16.06.2008,   0:12:03
Liga Typera - XIV Kolejka - Podsumowanie
Trzecia edycja Ligi Typera dobiegla końca. Ostatnia kolejka przyniosła wiele zaskakujących rozstrzygnięć oraz mnóstwo bramek. Zwycięzcą ostatniej serii zostal gracz o pseudonimie an78, który zdobył 35 punktów. Klasyfikację końcową zdominował makramik, pozostając liderem ze swymi 295 punktami.
Dodał: eyeless,   15.06.2008,   23:33:53
Okręgówka - Walka o mistrzowską koronę i nadzieje
W niedzielę kończy też sezon podlaska okręgówka. Tutaj ciągle jeszcze toczy się walka o mistrzowską koronę i miejsca w czołowej trójce. O mistrzostwo rywalizują ciągle 3 ekipy: najbliżej jest Gryf Gródek, który u siebie podejmie Kolejarz Czeremcha. Do triumfu wystarczy gospodarzom wygrana, ale i goście mają o co walczyć - zwycięstwo może Kolejarzom zapewnić 3. miejsce jeśli... domowej porażki dozna też liczący się w walce o 1. lokatę Znicz Suraż. Rywalem surażan są nieobliczalni piłkarze Skry Wizna, którym z kolei marzy się 4. miejsce i wyprzedzenie Korony Dobrzyniewo. Z kolei Koronę czeka niełatwe zadanie: podejmuje rozpędzony Magnat Juchnowiec, który stoczy korespondencyjny pojedynek z Włókniarzem Białystok o 9. lokatę. Walczyć zaś warto, bo po ewentualnym awansie po barażach MKS Mielnik i wiadomościach o perypetiach barażowych kilku ekip z czołówki okręgówki (a krążą też plotki, że nie wszyscy czwartoligowcy przystąpią do rozgrywek z powodu kłopotów kadrowych i finansowych) może się okazać, że szansa na promocję wcale nie jest iluzją.
Dodał: PS,   15.06.2008,   11:50:04
Liga Typera - XIV kolejka - Zapowiedź
Przed nami ostatnia 14 kolejka obecnej edycji Ligi Typera. W najbliższy weekend rozegrane zostaną ostatnie spotkania lig seniorskich na Podlasiu. Z dostępnych w najbliższą niedziele spotkań najciekawiej zapowiadają się 2 mecze czołówki KOS-u. Do Suraża przybędzie najbardziej bramkostrzelny zespół podlaski czyli Skra Wizna, natomiast do Gródka wybiera się drużyna Kolejarza. Zapewne sporo emocji będzie też w Szudziałowie gdzie lokalna Sudovia podejmie w boju o 3 miejsce szepietowską Spartę. Zapraszamy do zapoznania się z zestawem informacji dotyczącym par kolejnej kolejki Ligi Typera.
Dodał: eyeless,   12.06.2008,   1:03:48
Liga Typera - XIII Kolejka - Podsumowanie
Liga Typera wkracza w decydującą fazę zbliżając się do końca. Pomimo wielu niespodzianek uczestnicy spisali się naprawdę dobrze. Świadczyć może o tym wynik najlepszego w tej kolejce gracza o pseudonimie kiler, który zgromadził 38 punktów. W klasyfikacji końcowej na prowadzeniu wciąż niezagrożenie makramik, ze swymi 283 punktami oddalił się reszcie stawki i tylko kataklizm mógłby spowodować jego porażkę.
Dodał: eyeless,   10.06.2008,   0:50:29
Lider poległ w Juchnowcu
Sypnęło niespodziankami w przedostatniej kolejce podlaskiej okręgówki. Największa zdarzyła się w Juchnowcu, gdzie awizowany nieobliczalny Magnat odebrał punkty liderowi z Suraża. Ekipa Andrzeja Ambrożeja pokonała Znicz 3:1 po dwóch golach Marusza Tymińskiego i Jarosława Bielskiego. Skorzystał na tym Dąb Dąbrowa Białostocka, który w ogromnym upale wymęczył zwycięstwo w Raczkach z ambitną Polonią 2:1. Znicza wyprzedził też Gryf Gródek, który pokonał w Narewce LZS 2:0 i jest bardzo bliski mistrzostwa okręgówki (ma lepszy bilans spotkań z Dębem). Nie wykorzystał potknięcia surażan zespół z Czeremchy, który na swoim stadionie doznał sensacyjnej porażki 0:1 z ostro finiszującą Narwią Łyski Choroszcz.
Bardzo ciekawie było w Hajnówce, gdzie mimo ponad 30 stopniowego upału zażarty bój toczyły ze sobą Puszcza i Korona. Skończyło się remisem - szczęśliwym dla gości, którzy gola wyrównującego strzelili w doliczonym czasie gry.
Dodał: PS,   8.06.2008,   22:26:05
Trudne zadania czołówki
Bardzo ciekawie zapowiadają się niedzielne mecze podlaskiej okręgówki. Liderujący Znicz wybiera się na wyjazd do Juchnowca na mecz z nieobliczalnym Magnatem. Wiceliderów z Dąbrowy Białostockiej czeka wyjazd do Raczek, gdzie rywalem jest groźna na swoim boisku Polonia, zaś trzeci w tabeli Gryf Gródek jedzie do Narewki na mecz LZS-em. Piąta w kolejności Korona Dobrzyniewo jedzie do Hajnówki, gdzie grać będzie z groźną ekipą Puszczy.

Dodał: PS,   7.06.2008,   0:45:42
Liga Typera - XIII Kolejka - Zapowiedź
W 13, przedostatniej już serii Ligi Typera do najciekawszych spotkań będą należały pojedynki Olimpii z Piastem, Puszczy z Koroną oraz wyjazd Sudovii na mecz z Kleosinem. Zapraszamy do zapoznania się z zestawem informacji dotyczącym par kolejnej kolejki Ligi Typera. Przypominamy, że obecna kolejka będzie możliwa do typowania do północy z piątku na sobotę.

Dodał: eyeless,   4.06.2008,   0:11:46
Liga Typera - XII Kolejka - Podsumowanie
Pierwsza czerwcowa kolejka rozgrywek w naszym regionie wypadła bardzo udanie dla większości graczy. Palme pierwszeństwa pośród wszystkich uczestników dzierżył w ostatni weekend Robertos, który zebrał aż 39 punktów, natomiast w klasyfikacji końcowej powiększa się przewaga makramika, posiadacza 246 "oczek".
Dodał: eyeless,   4.06.2008,   0:09:44
Znicz na czele, Gryf poległ
Gryf Gródek pożegnał się z fotelem lidera. Podopieczni trenera Dariusza Ostaszewskiego przegrali 3:5 ze Skrą Wizna. Niedawny lider uległ przed własną publicznością rewelacyjnym gościom i spadł aż na 3. lokatę.
Nowym liderem został Znicz Suraż, który na swoim boisku zasłużenie zwyciężył Puszczę Hajnówka wygrywając 3:1.
Wiceliderem został Dąb Dąbrowa Białostocka, który pokonał na swoim boisku Koronę Dobrzyniewa. Gola na wagę zwycięstwa strzelił supersnajper Dębu Sławomir Jabłoński, który miał okazję poprawić dorobek bramkowy, ale w II połowie przestrzelił z rzutu karnego. Tuż za plecami Gryfa jest Kolejarz Czeremcha, który wygrał w Zabłudowie z Rudnią i traci do Gryfa tylko jedno oczko.
W Białymstoku zwyciężył KS Wasilków, który ograł Włókniarza. Gole strzelali młodzieżowcy: Butkiewicz oraz Stefański (pierwszy gol w barwach KS).
Na uwagę zwraca rekordowo wysoka wygrana Magnata w Łapach, który wygrał 8:1. Bramkowym łupem podzielili się Jarosław Bielski - 4 gole i Albert Krupa - 3 gole oraz Andrzej Chilmon.
Dodał: PS,   2.06.2008,   0:14:15
Archiwum wiadomości dalej

Odsłony: 19065020
Dzisiaj wizyt: 11
Wczoraj wizyt: 19
Online: 4

Styczeń, 2021
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Więcej : reklama@ podlaskizpn.org
Więcej: reklama@ podlaskizpn.org


Created by kielek9 & daro Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wiadomości     |     Liga Typera     |     Forum     |     Księga Gości